Sitia05KOYPOYΠAKHΣ NIKOΛAOΣ MIXAHΛ

[YΠOΨHΦIOΣ ΔHMAPXOΣ]

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMΟ

1.ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ                                          ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                         ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2.ΡΟΔΑΝΑΚΗ                                              ΜΑΡΙΑ                                   ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΣΚΑΡΜΑΛΙΩΡΑΚΗΣ                               ΓEΩPΓIOΣ                             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4.ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΙΩΑΝΝΟΥ

5.ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ                                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMO

1.ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΚΗΣ                                  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΚΟΥΜΑΚΗ                                                            ΙΩΑΝΝΑ                              ΙΩΑΝΝΗ

3.ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ                                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ [ΣΕΡΕΤΗΣ]         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMΟ

1.ΑΝΗΨΗΤΑΚΗ-ΣΠΑΝΑΚΗ                     ΦΙΛΛΙΑ [ΦΙΛΙΤΣΑ]             ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ [ΨΑΛΤΗΣ]          ΙΩΑΝΝΟΥ

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ                                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ                                           ΜΙΧΑΗΛ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.ΖΕΡΒΑΚΗ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ                 AIKATEPINH                       ΓEΩPΓIOY

6.ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ                                           ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΜΙΧΑΗΛ

7.ΚΑΖΑΜΙΑΣ                                               ΜΙΧΑΗΛ                               ΙΩΑΝΝΟΥ

8.ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗΣ                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.ΚΑΡΝΙΑΔΑΚΗΣ                                        ΣΤΑΥΡΟΣ                              ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ                                       ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ                                         ΕΙΡΗΝΗ                                 ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΜΑΡΓΕΤΗ-ΒΟΛΥΡΑΚΗ                                    ΕΙΡΗΝΗ                                 ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13.ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ                                ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ                               ΓΕΩΡΓΙΟΣ[ΑΒΑΡΑΣ]  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ                               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ                                 ΜΑΡΙΑ                                   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17.ΞENIKAKHΣ                                           ANTΩNIOΣ                           ΘEOΔΩPOY

18.ΠANTEΛAKHΣ                                       ΠAYΛOΣ                              ΓEΩPΓIOY

19.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                                         ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20.ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ                                  ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΑΝΤΩΝΙΟΥ

21.ΠΕΡΡΑΚΗ                                                            ΒΑΡΒΑΡΑ[ΒΕΡΑ]                ΚΩΝ/ΝΟΥ

22.ΠPΩTOΓEPAKHΣ                                   MIXAHΛ                              NIKOΛAOY

23.ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ                                            ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΜΙΧΑΗΛ

25.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                         ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26.ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗ                                       ΟΥΡΑΝΙΑ[ΡΑΝΙΑ]             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27.ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ                                          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28.ΦOYPNAPAKHΣ                                                EMMANOYHΛ                     ΓEΩPΓIOΥ

29.ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ                                 ΙΩΑΝΝΗΣ [ΚΑΒΡΟΣ]          ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30.ΧΡΙΣΤΑΚΗ-ΜΑΚΡΥΛΙΩΤΑΚΗ                        ΑΣΗΜEΝIΑ[MINA]             ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΘΕΚΛΑΚΗΣ                                        ΑΝΤΩΝΙΟΣ                           IΩANNOY

2.ΚΡΙΘΑΡΑΚΗΣ                                           ΑΝΔΡΕΑΣ                              ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΛΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ                                      ΣΤΕΦΑΝΟΣ                           ΣΥΜΕΩΝ

4.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ                                          ΑΝΝΑ                                               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.ΡΟΥΣΙΑΣ                                                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.TΣIMITAKH                                               ΑΝΝΑ                                                IΩANNΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ                                           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ                                ΣΥΜΕΩΝ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                                           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ                                             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΠΙΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΑΡΚΑΚΗΣ                                              ΜΑΤΘΑΙΟΣ                           IΩANNOY

2.ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗΣ                                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΦΡΑΓΚΑΚΗ                                               ΠΟΛΥΞΕΝΗ                         ΓEΩPΓIOY

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΜΕΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗΣ                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΧΛΑΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΚΗ                                         ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ                                    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔANΔOYΛAKHΣ                                      EYAΓΓEΛOΣ                                  EMMANOYHΛ

3.ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ                                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΙΩΑΝΝΟΥ

4.ΜΕΤΖΑΚΗΣ                                               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  EΞΩ MOYΛIANΩN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΔΡΕΤΑΚΗΣ                                                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ                                      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3.ΜΗΝΑΔΑΚΗ-ΚΑΠΝΑΚΗ                       ΜΑΡΙΑ                                   ΙΩΑΝΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΑΚΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΙΛΑΜΑΚΗ                                              ΣΤΥΛΙΑΝΗ                           ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ                                           ΣΤΕΡΕΗ                                 ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ                                        ΜΙΧΑΗΛ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗΣ                                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΗΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ                                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                       ΠΑΥΛΟΥ

2.ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ                                          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΠΕΡΙΚΛΗ

3.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ                                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  KAΡΥΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΜΟΣΧΑΚΗΣ                                              ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  KATΣIΔΩNIOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ                                          ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ                                             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΡΥΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΤΖΩΡΖΑΚΗΣ                                             ΜΙΧΑΗΛ                              ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΤΣΙΒΙΔΑΚΗΣ                                             ΙΩΑΝΝΗΣ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ                                         ΚΙΜΩΝ                                  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΡΩΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΖΕΡΒΟΣ                                                      ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ                    ΑΝΔΡΕΑ

2.ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ                                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΣΑ MOYΛIANΩN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΓΙΑΛΕΣΑΚΗ                                              ΓΕΩΡΓΙΑ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.KOΊNAKHΣ                                               MIXAHΛ                               NIKOΛAOY

3.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                           ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ                                    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗΣ                           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                 IΩANNOY

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ                                        MIXAHΛ                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΠΕΘΑΝΗΣ                                              ΣΩΤΗΡΙΟΣ                             ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ                                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓEΩPΓIOY

4.ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ                                             ΝΕΚΤΑΡΙΑ                            ΙΩΑΝΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ                                   ΑΓΑΠΗΤΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ                                          ΑΘΗΝΑ                                 ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

3.ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ                                        ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4.ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ                                              ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΙΣΚΟΚΕΦΑΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΖΑΜΙΑ                                                  ΜΑΡΙΑ                                   ΠΑΝΤΕΛΗ

2.ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ                                         ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΠANTEΛAKHΣ                                         ΓEΩPΓIOΣ                             NIKOΛAOY

4.XATZAKH                                                 ΑΝΝΑ                                          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΡΑΙΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.KAΣΣΩTAKHΣ                                          XPIΣTOΔOYΛOΣ                           EMMANOYHΛ

2.ΠΑΠΑΔΑΚΗ                                              ΜΑΡΙΑ                                   ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  POYΣΣAΣ EKKΛHΣIAΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ                                       ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΚΟΠΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ                                      ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΞΑΡΑΚΗΣ                                            ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ                                        ΕΙΡΗΝΗ                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

4.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ                                          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΘΕΟΦΙΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣTAYPΩMENOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΠHΔHΚTAKHΣ                                         NIKOΛAOΣ                          KΩN/NOY

2.ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ                                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΦΑΚΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΖΕΡΒΑΚΗΣ                                                            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                   ΜΙΧΑΗΛ

2.ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ                                            ΚΑΛΛΙΟΠΗ                      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ                                     ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΤΟΥΡΛΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ                                               ΚΑΛΛΙΟΠΗ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.KOYKOYPAKHΣ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                           ΜΙΧΑΗΛ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΜΕΖΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ                                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2.ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ                                   ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΝΔΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΣΗΦΑΚΗ                                                    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                         ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΧΩΡΙΤΑΚΗ                                                            ΚΑΛΛΙΟΠΗ                          ΜΙΧΑΗΛ

KOYPOYΠAKHΣ NIKOΛAOΣ MIXAHΛ

[YΠOΨHΦIOΣ ΔHMAPXOΣ]

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMΟ

1.ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2.ΡΟΔΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΣΚΑΡΜΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΓEΩPΓIOΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4.ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

5.ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMO

1.ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΚΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗ

3.ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ [ΣΕΡΕΤΗΣ] ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMΟ

1.ΑΝΗΨΗΤΑΚΗ-ΣΠΑΝΑΚΗ ΦΙΛΛΙΑ [ΦΙΛΙΤΣΑ] ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ [ΨΑΛΤΗΣ] ΙΩΑΝΝΟΥ

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.ΖΕΡΒΑΚΗ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ AIKATEPINH ΓEΩPΓIOY

6.ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

7.ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΟΥ

8.ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.ΚΑΡΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΜΑΡΓΕΤΗ-ΒΟΛΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13.ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ[ΑΒΑΡΑΣ] ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17.ΞENIKAKHΣ ANTΩNIOΣ ΘEOΔΩPOY

18.ΠANTEΛAKHΣ ΠAYΛOΣ ΓEΩPΓIOY

19.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20.ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

21.ΠΕΡΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ[ΒΕΡΑ] ΚΩΝ/ΝΟΥ

22.ΠPΩTOΓEPAKHΣ MIXAHΛ NIKOΛAOY

23.ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

25.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26.ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ[ΡΑΝΙΑ] ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27.ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28.ΦOYPNAPAKHΣ EMMANOYHΛ ΓEΩPΓIOΥ

29.ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ [ΚΑΒΡΟΣ] ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30.ΧΡΙΣΤΑΚΗ-ΜΑΚΡΥΛΙΩΤΑΚΗ ΑΣΗΜEΝIΑ[MINA] ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΘΕΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ IΩANNOY

2.ΚΡΙΘΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΛΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

4.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.ΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.TΣIMITAKH ΑΝΝΑ IΩANNΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΙΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ IΩANNOY

2.ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓEΩPΓIOY

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔANΔOYΛAKHΣ EYAΓΓEΛOΣ EMMANOYHΛ

3.ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

4.ΜΕΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ EΞΩ MOYΛIANΩN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΔΡΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3.ΜΗΝΑΔΑΚΗ-ΚΑΠΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΚΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΙΛΑΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΤΕΡΕΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΗΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ

2.ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΡΙΚΛΗ

3.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ KAΡΥΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ KATΣIΔΩNIOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΤΖΩΡΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΤΣΙΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΙΜΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΩΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΖΕΡΒΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑ

2.ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑ MOYΛIANΩN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΓΙΑΛΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.KOΊNAKHΣ MIXAHΛ NIKOΛAOY

3.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ IΩANNOY

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ MIXAHΛ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓEΩPΓIOY

4.ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

3.ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4.ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΣΚΟΚΕΦΑΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΖΑΜΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ

2.ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΠANTEΛAKHΣ ΓEΩPΓIOΣ NIKOΛAOY

4.XATZAKH ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΙΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.KAΣΣΩTAKHΣ XPIΣTOΔOYΛOΣ EMMANOYHΛ

2.ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ POYΣΣAΣ EKKΛHΣIAΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΠΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΞΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΟΥ

4.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣTAYPΩMENOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΠHΔHΚTAKHΣ NIKOΛAOΣ KΩN/NOY

2.ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2.ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΡΛΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.KOYKOYPAKHΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΜΕΖΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2.ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΔΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΧΩΡΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

KOYPOYΠAKHΣ NIKOΛAOΣ MIXAHΛ

[YΠOΨHΦIOΣ ΔHMAPXOΣ]

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMΟ

1.ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ                                          ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                         ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2.ΡΟΔΑΝΑΚΗ                                              ΜΑΡΙΑ                                   ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΣΚΑΡΜΑΛΙΩΡΑΚΗΣ                               ΓEΩPΓIOΣ                             ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4.ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΙΩΑΝΝΟΥ

5.ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗΣ                                                ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMO

1.ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΚΗΣ                                  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΚΟΥΜΑΚΗ                                                            ΙΩΑΝΝΑ                              ΙΩΑΝΝΗ

3.ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ                                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ [ΣΕΡΕΤΗΣ]         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔHMOTIKOΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

EΠΩNYMO ONOMA ΠATPΩNYMΟ

1.ΑΝΗΨΗΤΑΚΗ-ΣΠΑΝΑΚΗ                     ΦΙΛΛΙΑ [ΦΙΛΙΤΣΑ]             ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΑΧΛΑΔΙΑΝΑΚΗΣ                                                ΓΕΩΡΓΙΟΣ [ΨΑΛΤΗΣ]          ΙΩΑΝΝΟΥ

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ                                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ                                           ΜΙΧΑΗΛ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.ΖΕΡΒΑΚΗ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ                 AIKATEPINH                       ΓEΩPΓIOY

6.ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ                                           ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΜΙΧΑΗΛ

7.ΚΑΖΑΜΙΑΣ                                               ΜΙΧΑΗΛ                               ΙΩΑΝΝΟΥ

8.ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗΣ                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.ΚΑΡΝΙΑΔΑΚΗΣ                                        ΣΤΑΥΡΟΣ                              ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

10.ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ                                       ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ                                         ΕΙΡΗΝΗ                                 ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΜΑΡΓΕΤΗ-ΒΟΛΥΡΑΚΗ                                    ΕΙΡΗΝΗ                                 ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13.ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ                                ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ                               ΓΕΩΡΓΙΟΣ[ΑΒΑΡΑΣ]  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ                               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16.ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ                                 ΜΑΡΙΑ                                   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17.ΞENIKAKHΣ                                           ANTΩNIOΣ                           ΘEOΔΩPOY

18.ΠANTEΛAKHΣ                                       ΠAYΛOΣ                              ΓEΩPΓIOY

19.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                                         ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20.ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ                                  ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΑΝΤΩΝΙΟΥ

21.ΠΕΡΡΑΚΗ                                                            ΒΑΡΒΑΡΑ[ΒΕΡΑ]                ΚΩΝ/ΝΟΥ

22.ΠPΩTOΓEPAKHΣ                                   MIXAHΛ                              NIKOΛAOY

23.ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ                                            ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                   ΓΕΩΡΓΙΟΥ

24.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΜΙΧΑΗΛ

25.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                         ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26.ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗ                                       ΟΥΡΑΝΙΑ[ΡΑΝΙΑ]             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27.ΤΣΙΦΕΤΑΚΗΣ                                          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28.ΦOYPNAPAKHΣ                                                EMMANOYHΛ                     ΓEΩPΓIOΥ

29.ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ                                 ΙΩΑΝΝΗΣ [ΚΑΒΡΟΣ]          ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30.ΧΡΙΣΤΑΚΗ-ΜΑΚΡΥΛΙΩΤΑΚΗ                        ΑΣΗΜEΝIΑ[MINA]             ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΘΕΚΛΑΚΗΣ                                        ΑΝΤΩΝΙΟΣ                           IΩANNOY

2.ΚΡΙΘΑΡΑΚΗΣ                                           ΑΝΔΡΕΑΣ                              ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΛΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ                                      ΣΤΕΦΑΝΟΣ                           ΣΥΜΕΩΝ

4.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ                                          ΑΝΝΑ                                               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5.ΡΟΥΣΙΑΣ                                                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.TΣIMITAKH                                               ΑΝΝΑ                                                IΩANNΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ                                           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ                                ΣΥΜΕΩΝ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                                           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ                                             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΠΙΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΜΑΡΚΑΚΗΣ                                              ΜΑΤΘΑΙΟΣ                           IΩANNOY

2.ΣΦΕΝΔΥΛΑΚΗΣ                                       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΦΡΑΓΚΑΚΗ                                               ΠΟΛΥΞΕΝΗ                         ΓEΩPΓIOY

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΜΕΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗΣ                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΧΛΑΔΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΚΗ                                         ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ                                    ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔANΔOYΛAKHΣ                                      EYAΓΓEΛOΣ                                  EMMANOYHΛ

3.ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ                                           ΓΕΩΡΓΙΟΣ                            ΙΩΑΝΝΟΥ

4.ΜΕΤΖΑΚΗΣ                                               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  EΞΩ MOYΛIANΩN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΔΡΕΤΑΚΗΣ                                                            ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ                                      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3.ΜΗΝΑΔΑΚΗ-ΚΑΠΝΑΚΗ                       ΜΑΡΙΑ                                   ΙΩΑΝΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΑΚΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΙΛΑΜΑΚΗ                                              ΣΤΥΛΙΑΝΗ                           ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ                                           ΣΤΕΡΕΗ                                 ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ                                        ΜΙΧΑΗΛ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗΣ                                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΗΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ                                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                       ΠΑΥΛΟΥ

2.ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ                                          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΠΕΡΙΚΛΗ

3.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ                                          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  KAΡΥΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΜΟΣΧΑΚΗΣ                                              ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  KATΣIΔΩNIOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ                                          ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2.ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ                                             ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΡΥΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΤΖΩΡΖΑΚΗΣ                                             ΜΙΧΑΗΛ                              ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2.ΤΣΙΒΙΔΑΚΗΣ                                             ΙΩΑΝΝΗΣ                            ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ                                         ΚΙΜΩΝ                                  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΡΩΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΖΕΡΒΟΣ                                                      ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ                    ΑΝΔΡΕΑ

2.ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ                                         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΣΑ MOYΛIANΩN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΓΙΑΛΕΣΑΚΗ                                              ΓΕΩΡΓΙΑ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.KOΊNAKHΣ                                               MIXAHΛ                               NIKOΛAOY

3.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                           ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ                                    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΡΣΙΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΧΕΙΛΟΥΔΑΚΗΣ                           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                 IΩANNOY

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΛΑΙΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ                                        MIXAHΛ                               ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΠΕΘΑΝΗΣ                                              ΣΩΤΗΡΙΟΣ                             ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ                                             ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓEΩPΓIOY

4.ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ                                             ΝΕΚΤΑΡΙΑ                            ΙΩΑΝΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ                                   ΑΓΑΠΗΤΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ                                          ΑΘΗΝΑ                                 ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

3.ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ                                        ΙΩΑΝΝΗΣ                        ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4.ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ                                              ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΜΙΧΑΗΛ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΙΣΚΟΚΕΦΑΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΚΑΖΑΜΙΑ                                                  ΜΑΡΙΑ                                   ΠΑΝΤΕΛΗ

2.ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ                                         ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΠANTEΛAKHΣ                                         ΓEΩPΓIOΣ                             NIKOΛAOY

4.XATZAKH                                                 ΑΝΝΑ                                          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΡΑΙΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.KAΣΣΩTAKHΣ                                          XPIΣTOΔOYΛOΣ                           EMMANOYHΛ

2.ΠΑΠΑΔΑΚΗ                                              ΜΑΡΙΑ                                   ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  POYΣΣAΣ EKKΛHΣIAΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ                                       ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΚΟΠΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ                                      ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                       ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΚΟΞΑΡΑΚΗΣ                                            ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ                                        ΕΙΡΗΝΗ                                 ΙΩΑΝΝΟΥ

4.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ                                          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΘΕΟΦΙΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣTAYPΩMENOY

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΠHΔHΚTAKHΣ                                         NIKOΛAOΣ                          KΩN/NOY

2.ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ                                        ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                     ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΦΑΚΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΖΕΡΒΑΚΗΣ                                                            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                   ΜΙΧΑΗΛ

2.ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ                                            ΚΑΛΛΙΟΠΗ                      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ                                     ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΤΟΥΡΛΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΓΓΕΛΑΚΗ                                               ΚΑΛΛΙΟΠΗ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.KOYKOYPAKHΣ                                      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ                                           ΜΙΧΑΗΛ                               ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΜΕΖΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1.ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ                                       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2.ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ                                   ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΝΔΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1.ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ                                        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         ΙΩΑΝΝΟΥ

2.ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ                                        ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΣΗΦΑΚΗ                                                    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                         ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΧΩΡΙΤΑΚΗ                                                            ΚΑΛΛΙΟΠΗ                          ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

Facebook Comments
Print Friendly, PDF & Email

Από manos

Αρέσει σε %d bloggers: