![αγρότες συγκέντρωση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/agrotes_nomarhia1.jpg?resize=490%2C370)
Κατά την τελευταία συνάντηση του Παγκρητίου Συντονιστικού αποφασίστηκε ότι η επόμενη συνάντησή του, θα γίνει στο νομό Λασιθίου, με ευθύνη του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου Ιεράπετρας.
Μετά από συνεννόηση, αποφασίζουμε ότι αυτή θα γίνει στις 11/12/2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 18:00, στον Άγιο Νικόλαο, αίθουσα συνεδριάσεων περιφερειακής ενότητας Λασιθίου.
Τα θέματα που θα συζητηθούν είναι τα παρακάτω:
- Ενημέρωση Παγκρήτιου για Πανελλήνιο.
- Αγρο-επιδοτήσεις και προβλήματα.
- Ανασύσταση Παγκρήτιου Συντονιστικού.