κερκίδες, που έχουν χρόνια να δουν χείραν συντηρήσεως
Έχουν περάσει δημαρχαίοι, πρόεδροι της κοινότητας, ΠΑΟΔΑΝ, αντιπεριφερειάρχες και αντιδήμαρχοι, αλλά το χάλι του γηπέδου Κριτσάς, αποτελεί διαχρονικό θέαμα. Σοβάδες πέφτουν, ποντικοί, ηλεκτρικοί πίνακες με διαρροή, χαλασμένος τάπητας, διαλυμένες πόρτες…..
εκεί όμως προσπαθεί μια ποδοσφαιρική ομάδα και παίζουν παιδιά. Και ουδείς συγκινείται για να διορθώσει το χάος.
θαυμάστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πόρτες σαπισμένες σκουριά…..γωνιά χωρίς σοβά, μαζί με σκουριάο σοβάς απουσιάζει, ευτυχώς όταν έπεσε δεν ήταν κανείς από κάτωότι απέμεινε από ένα κάθισμακερκίδες, που έχουν χρόνια να δουν χείραν συντηρήσεωςμέχρι και ο τοίχος δεν άντεξε την επίμονη συντήρησηδεν μετανιώνω για το χάλι ο πλαστικός τάπητας έχει βγάλει χόρταένα τσιγάρο να πεταχτεί….τα καλώδια σε κοινή θέα….ηλεκτρικοί πίνακες….χύμα