![η σήραγγα .....](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/photo-4.jpg?resize=640%2C478)
Ο δρόμος άνοιξε …. !!! τα φωτάκια στη σήραγγα θυμίζουν Χριστούγεννα … !!! Αν κάποιος όμως σταματήσει δίπλα στο δίπλα κτίριο, θα ακούσει μια γεννήτρια που δουλεύει !!
Άρα, δεν έχουν εκταμιευτεί ακόμα τα 46.000 Ευρώ για να συνδεθεί η όλη εγκατάσταση με τη Δ.Ε.Η.. Οπότε λειτουργεί επί 24 ώρες το 24ωρο, γεννήτρια, η οποία καίει γύρω στα 250 λίτρα πετρέλαιο την ημέρα.
Το ερώτημα:
Ποιος κύριοι πληρώνει το πετρέλαιο αυτό για να δοθεί προεκλογικά στη κυκλοφορία ο δρόμος Άγιος Νικόλαος – Καλό Χωριό; Όποιος ωφελήθηκε από το πολιτικό πλιάτσικο; ή εγώ και σεις;;;;;