![μου εμποδίζουν το αυτοκίνητο....](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/photo2.jpg?resize=640%2C478)
Τι χρειάζονται τα πεζοδρόμια; τι τις θέλουμε τις αναπλάσεις που κάνουν ένα σκασμό λεφτά; Τι τα θέλουμε τα λουλουδάκια στις αλιτάνες; Εγώ γουστάρω να παρκάρω όπου μ’ αρέσει.
Οι μαμάδες, τα παιδιά, και οι ανήμποροι να πηγαίνουν μέσα από το δρόμο. Σκασίλα μου να τους ταλαιπωρούν, ή αν κινδυνεύουν ή καθυστερούν τη κίνηση; Εγώ είμαι εγώ, με ενδιαφέρει μόνο το δικό μου εγώ και οι άλλοι …. ότι θέλουν ας γενούν …….
![... και συ ας πατηθείς ....](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/DSCF00325.jpg?resize=640%2C481)
Όσο για τους περιοίκους που περιποιούνται τα άνθη, δεν πάνε να κάνουνε κάτι άλλο ….. γιατί με ‘μποδίζουν ….. να αφήνω το άλογο, ε το αυτοκίνητο μου ήθελα να πω, έξω από το saloon και να πηγαίνω μ’ αυτό προς νερού μου……