Πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένοι ……
Αυτό που βλέπετε, είναι ο τοίχος του πάλαι ποτέ, γραφείου του Δημοτικού (πλέον) Λιμενικού Ταμείου Αγίου Νικολάου. Το γραφείο δεν χρησιμοποιείται εδώ και κάποια χρόνια λόγω προβλημάτων του κτιρίου, οπότε το Λιμενικό Ταμείο στεγάζεται 100 μέτρα από το σημείο ετούτο. Και αναρωτιέμαι: δεν ενοχλεί κανέναν αυτή η εικόνα, αυτό το χάλι; Μάλιστα σε σημείο, είσοδο … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένοι …….
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί