![Ιστοσελίδα Μιχάλη Καρχιμάκη Ιστοσελίδα Μιχάλη Καρχιμάκη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/karximakis_istoselida.jpg?resize=200%2C150)
πολιτικό έργο κάθε βουλευτή, ευελπιστώ ο δικτυακός αυτός τόπος να αποτελέσει πεδίο αμφίδρομης ενημέρωσης, διαλόγου, συνεργασίας και ενεργής συμμετοχής των πολιτών στα πολιτικά δρώμενα.
Με τις σκέψεις αυτές σας καλώ να επισκεφτείτε την νέα αυτή ιστοσελίδα, να διατυπώσετε τις απόψεις σας για το περιεχόμενο, τη δομή και τη λειτουργικότητά της, αλλά κυρίως να τη χρησιμοποιήσετε όχι μόνο ως μέσο ενημέρωσης για την κοινοβουλευτική και πολιτική μου δράση, αλλά ως μέσο επικοινωνίας, παρέμβασης και ενεργής συμμετοχής σας στο έργο μου. Η ανταπόκρισή σας θα αποτελέσει για μένα μια πολύτιμη συνδρομή.
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Μιχάλης Καρχιμάκης
Βουλευτής ΠΑ.ΣΟ.Κ Λασιθίου
Σχετικοί Δικτυακοί Τόποι