Όλο αυτό το σκηνικό παράνοιας που έχει στηθεί γύρω από την επιστολική ψήφο, τα “πραξικοπήματα”, η “συναίνεση”, οι προτάσεις των κομμάτων, μάλλον έχει διαφορετική εξήγηση. Τον τελευταίο καιρό, δειλά – δειλά, έχει μπει στην ορολογία του πολιτικού μας σκηνικού η έννοια του κόμματος των αποδήμων. Δηλ. ένας νέος πολιτικός σχηματισμός που τρομάζει τα πολιτικά μας … Συνεχίστε να διαβάζετε το Μήπως ο φόβος ενός κόμματος των Αποδήμων πυροδοτεί όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι περί την επιστολική ψήφο;;;;;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί