![Οι χορωδίες Ιεράπετρας και Αγ. Νικολάου, υπέρ του κοινωνικού παντοπωλείου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/DSCF0001-1.jpg?resize=640%2C481)
Για καλό σκοπό βρέθηκαν για μια βραδιά μαζί στο REX στον Άγιο Νικόλαο, η χορωδίες δήμων Ιεράπετρας και Αγίου Νικολάου. Κι αυτό διότι το εισιτήριο για τους θεατές ήταν είδη για το Κοινωνικό Παντοπωλείο Αγίου Νικολάου.
Το πρώτο κομμάτι της συναυλίας είχε η χορωδία Αγίου Νικολάου υπό τη διεύθυνση του Μανώλη Κανακάκη, με περισσότερο έντεχνο ρεπερτόριο και στη συνέχεια η χορωδία Ιεράπετρας υπό την Μαρία Παπαγιαννάκη με περισσότερο λαϊκό προσανατολισμό.
![Οι χορωδίες Ιεράπετρας και Αγ. Νικολάου, υπέρ του κοινωνικού παντοπωλείου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/DSCF0041.jpg?resize=640%2C481)
Ο πρόεδρος του Κοινωνικού Παντοπωλείου κ. Παπαντωνάκης, ευχαρίστησε και τις δυο χορωδίες για τη βοήθεια, ενώ ακούστηκε και η πρόταση η επόμενη συνάντηση των δύο συνόλων να γίνει στην Ιεράπετρα