![αναστέλλεται μέχρι και τη Τετάρτη η λειτουργία των σχολείων στον Άγιο Νικόλαο](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/IMG_20220124_115550.jpg?resize=640%2C296&ssl=1)
Εξαιτίας των έντονων καιρικών φαινομένων και των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στον Δήμο Αγίου Νικολάου , σε συνδυασμό με τις ειδικές συνθήκες λειτουργίας των σχολείων εξαιτίας της πανδημίας, σύμφωνα με απόφαση του Δημάρχου κ. Αντώνη Ζερβού,
αναστέλλεται για τις δύο επόμενες ημέρες, (Τρίτη 25/1 – Τετάρτη 26/1/2022) η λειτουργία των σχολείων και των δύο βαθμίδων εκπαίδευσης καθώς και των βρεφονηπιακών και παιδικών σταθμών στον Δήμο.
Τα μαθήματα σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις, θα πραγματοποιηθούν κανονικά μέσω τηλεκπαίδευσης.