!["Οι αξίες στο σύγχρονο κόσμο": Ομιλία στο πλαίσιο των συναντήσεων στη Σχολή Γονέων](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/pyxida.jpg?resize=640%2C366&ssl=1)
Σας γνωρίζουμε ότι η τέταρτη συνάντηση της Σχολής Γονέων της Ιεράς Μητροπόλεως Πέτρας και Χερρονήσου θα πραγματοποιηθεί το εσπέρας της Τετάρτης 1 Δεκεμβρίου και ώρα 6.00 μ.μ., στην αίθουσα του Εκκλησιαστικού Πνευματικού Κέντρου του Ιερού Μητροπολιτικού Ναού Μεγάλης Παναγίας Νεαπόλεως.
Θα ομιλήσει ο Ομότιμος Καθηγητής και πρώην Αντιπρύτανης του Πανεπιστημίου Κρήτης κ. Ιωάννης Πυργιωτάκης, με θέμα: «Οι αξίες στο σύγχρονο κόσμο».
Μπορείτε να παρακολουθήσετε την εκδήλωση και μέσα από το κανάλι του Youtube της Ιεράς Μητροπόλεως.
Εκ της Ιεράς Μητροπόλεως