![Στο παλαιό δημαρχείο Αγίου Νικολάου πλέον τα rapid tests](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/AghiosNikolaos_dimarxeio-1.jpg?resize=640%2C478&ssl=1)
Σας ενημερώνουμε ότι αλλάζει ο χώρος του σταθερού σημείου ανοικτής δειγματοληψίας, στον Άγιο Νικόλαο Λασιθίου στο οποίο διενεργούνται δωρεάν έλεγχοι ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου Covid – 19 (rapid tests) και επιβεβαίωσης θετικών self tests covid–19.
Από τη Δευτέρα 18/10/2021 οι δειγματοληψίες θα διενεργούνται στο Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου.
Το σημείο θα λειτουργεί τις καθημερινές Δευτέρα έως και Παρασκευή.
Το ωράριο λειτουργίας είναι 9:00 – 17:00.