![Συνάντηση Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου με τον Πρόεδρο του Καλού Χωριού](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Αντιπεριφερειάρχης-με-πρόεδρο-Καλού-Χωριού.jpg?resize=640%2C431&ssl=1)
Με τον Πρόεδρο του Καλού Χωριού Γιάννη Βάρδα, τα μέλη του Κοινοτικού Συμβουλίου Ασπασία Καβουσανού, Μιχάλη Μανδουράρη, και την Πρόεδρο του Πολιτιστικού Συλλόγου Καλού Χωριού Ελευθερία Δασκαλάκη συναντήθηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Λασιθίου Γιάννης Ανδρουλάκης.
Στη σύσκεψη εξετάστηκαν τα έργα και οι δράσεις που υλοποιούνται στη περιοχή από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου ενώ συζητήθηκε και ο σχεδιασμός για νέα έργα και μελέτες όπως το Λιμενικό Καταφύγιο και η Μελέτη Προστασίας για τη διάβρωση των ακτών στο Καλό Χωριό. Η αντιπροσωπεία του Καλού Χωριού ευχαρίστησε τον Αντπεριφερειάρχη Λασιθίου Γιάννη Ανδρουλάκη για την συνεργασία και την στήριξη στον αναπτυξιακό σχεδιασμό της περιοχής.