![Εκδηλώσεις του ΚΚΕ στο Λασίθι](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/kke_logo-800x407-1-1.gif?resize=640%2C326&ssl=1)
Η ΤΕ Λασιθίου του ΚΚΕ στα πλαίσια του πολιτικού ανοίγματος του Κόμματος καλεί το Λαό της περιοχής μας να συμμετάσχει στις συγκεντρώσεις που διοργανώνει με θέμα: «Μόνο ο λαός μπορεί να σώσει τον λαό, στο δρόμο της ανατροπής, με ΚΚΕ πιο δυνατό».
Συγκεκριμένα:
- Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου, στις 19:30, στο Πολύκεντρο Σητείας. Θα μιλήσει ο Ανδρέας Κοκοσάλης, μέλος ΓΠ Κρήτης του ΚΚΕ. Θα χαιρετίσoυν ο Συμεωνίδης Σίμος και ο Δερμιτζάκης Κωστής, υποψήφιοι βουλευτές στο Λασίθι με το ΚΚΕ.
- Σάββατο 11 Φεβρουαρίου, στις 19:00, στο Εργατικό Κέντρο Λασιθίου στον Άγιο Νικόλαο. Θα μιλήσει ο Στέλιος Ορφανός, μέλος της ΕΠ Κρήτης του ΚΚΕ. Θα χαιρετίσουν οι υποψήφιοι βουλευτές Λασιθίου με το ΚΚΕ.
7 Φεβρουαρίου 2023
Το Γραφείο Τύπου