![Επιμελητήριο Λασιθίου, εξυπηρέτηση του κοινού](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/epimelitirio_Lasithiou-1-1-1.jpg?resize=640%2C391&ssl=1)
Το Επιμελητήριο Λασιθίου ανακοινώνει ότι κατά τη διάρκεια του lockdown η εξυπηρέτηση του κοινού θα γίνεται ηλεκτρονικά ή με ραντεβού, στις περιπτώσεις που απαιτείται αυτοπρόσωπη παρουσία.
Για την εξυπηρέτηση σας, μπορείτε να στέλνετε email με το αίτημά σας στο support@epimlas.gr ή να καλείτε στα εξής τηλέφωνα, 2841022231 ή 2841027150 και στη συνέχεια το :
Εσωτ.1 για θέματα Μητρώου και ΓΕΜΗ
Εσωτ.2 για θέματα Λογιστηρίου
Εσωτ.3 για θέματα Γραμματείας και Πρωτοκόλλου
Εσωτ.4 για θέματα Ειδικού Συνεργάτη – Υποστηριξης Επιχειρήσεων
Εσωτ.5 για Διεύθυνση