![Επιμελητήριο Λασιθίου, πρωτοχρονιάτικη πίτα, επιχειρηματικά βραβεία](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/epimelitirio_Lasithiou-1-2.jpg?resize=640%2C391&ssl=1)
Σας καλούμε να παρευρεθείτε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Επιμελητηρίου Λασιθίου που θα γίνει την Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 18:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Επιμελητηρίου Λασιθίου.
Στα πλαίσια της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί η απονομή των Επιχειρηματικών Βραβείων στις επιχειρήσεις που διακρίθηκαν το προηγούμενο διάστημα. Θα βραβευτούν επίσης με χρηματικά έπαθλα μαθητές των δήμων του νομού Λασιθίου που αρίστευσαν στις Πανελλήνιες εξετάσεις 2022.
Ο Πρόεδρος
Θωμάς Χαριτάκης