![Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΕΒΕΛΗΣ, ανεκτέλεστα δρομολόγια λόγω καιρού](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/1-aegeon-1.jpg?resize=640%2C363&ssl=1)
H ΑΙΓΑΙΟΝ ΠΕΛΑΓΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ενημερώνει το επιβατικό κοινό ότι λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που αναμένεται να επικρατήσουν στους λιμένες που προσεγγίζει το πλοίο Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΕΒΕΛΗΣ, το πλοίο θα παραμείνει στο λιμένα της Ρόδου μετά την άφιξη του στις 23/02/2022 και θα παραμείνουν ανεκτέλεστα τα παρακάτω δρομολόγια:
Πέμπτη 24/02/2022 από Ρόδο προς Χάλκη – Διαφάνι – Κάρπαθο – Κάσο – Σητεία – Ανάφη – Σαντορίνη – Μηλο – Πειραιά και Παρασκευή 25/02/2022 από Πειραιά προς Μήλο – Σαντορίνη – Ανάφη – Ηράκλειο – Σητεία – Κάσο – Κάρπαθο – Διαφάνι – Χάλκη – Ρόδο.
Το πλοίο θα επανέλθει στα εγκεκριμένα δρομολόγια του την Κυριακή 27/02/2022 και ώρα 03:00 π.μ.