![Συνάντηση Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου με τον Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Βραχασίου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/androulakis_lembidis.jpg?resize=640%2C377&ssl=1)
Με τον Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Βραχασίου Γιάννη Κυριακάκη και τον Αντιδήμαρχο Διαχείρισης Δημόσιου Χώρου και Ακίνητης Περιουσίας του Δήμου Αγίου Νικολάου Μανόλη Λεμπίδη, συναντήθηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Λασιθίου Γιάννης Ανδρουλάκης.
Στη συνάντηση συζητήθηκαν τρέχοντα και προς υλοποίηση έργα και δράσεις της Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου. Παράλληλα εξετάστηκε ο σχεδιασμός για νέες αναπτυξιακές παρεμβάσεις στο κοινοτικό διαμέρισμα Βραχασίου.
Ο κ. Κυριακάκης ευχαρίστησε τον Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου Γιάννη Ανδρουλάκη για την συνεργασία και την στήριξη στον αναπτυξιακό σχεδιασμό της περιοχής.
από την αντιπεριφέρεια Λασιθίου