![εκδήλωση αποχαιρετισμού του παλιού χρόνου, καλωσορίσματος του Άη Βασίλη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/C310026.jpg?resize=640%2C443&ssl=1)
Ο Πολιτιστικός Αθλητικός Οργανισμός Δήμου Αγίου Νικολάου και ο Δήμος Αγίου Νικολάου, συνδιοργανώνουν εκδήλωση αποχαιρετισμού του παλιού χρόνου, καλωσορίσματος του Άη Βασίλη και μοιράσματος δώρων στα παιδιά του Δήμου Αγίου Νικολάου, την Κυριακή 31 Δεκεμβρίου 2023.
Η εκδήλωση θα ξεκινήσει από το Λιμάνι Αγίου Νικολάου στις 15:00, με τον αποχαιρετισμό του παλιού χρόνου και το καλωσόρισμα του Άη Βασίλη και θα συνεχιστεί στην Πλατεία Ελευθερίου Βενιζέλου όπου θα μοιραστούν τα δώρα στα παιδιά.
Υπενθυμίζουμε ότι, όπως κάθε χρόνο, η σχετική πρόσκληση-κάρτα δώρου που έχουν λάβει τα παιδιά από τα σχολεία τους και τους παιδικούς τους σταθμούς είναι απαραίτητη για την παραλαβή δώρου.