![Γουλιδάκης, ευχές στον Μανώλη Φραγκούλη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Γουλιδάκης1-1-1.jpg?resize=640%2C444&ssl=1)
Διανύουμε την μακροβιότερη Δημοκρατία από την εποχή της μεταπολίτευσης και μετά.
Στους βασικούς πυλώνες της, συγκαταλέγονται, το δικαίωμα του εκλέγειν και εκλέγεσθαι, η ελεύθερη και αβίαστη συμμετοχή των πολιτών στις διαδικασίες αυτές , η συγκρότηση πολιτικών κομμάτων και συνδυασμών και βέβαια η εναλλαγή στα αξιώματα .
Με αυτές τις λίγες σκέψεις και ως θερμός θιασώτης του πολιτικού πολιτισμού, καλωσορίζω στην βάσανο της έκθεσης τον συνδημότη μας Μανώλη Φραγκούλη ο οποίος επικεφαλής συνδυασμού θα διεκδικήσει τον Δήμο Ιεράπετρας, και του εύχομαι καλή δύναμη.
Γιάννης Γουλιδάκης
Επικεφαλής δημοτικής κίνησης ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ