![Oι «Ήρωες της Digea» ταξιδεύουν στο Λασίθι!](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/431701488_731245665803967_4740081901099708457_n.jpg?resize=640%2C537&ssl=1)
Το πρόγραμμα Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης οι «Ήρωες της Digea» συνεχίζει το συναρπαστικό ταξίδι του, με επόμενο σταθμό τα ειδικά σχολεία και τις δομές φιλοξενίας παιδιών του Νομού Λασιθίου, Κρήτης.
Συγκεκριμένα, ο Διευθύνων Σύμβουλος της εταιρείας κ. Νίκος Μαστοράκης και στελέχη της Digea, θα επισκεφθούν την Τρίτη 19/3 το Παράρτημα Προστασίας Παιδιού Λασιθίου, την Τετάρτη 20/3 τα Ειδικά Νηπιαγωγεία, τα Δημοτικά Σχολεία & τα ΕΕΕΕΚ Αγίου Νικολάου & Ιεράπετρας και την Πέμπτη 21/3 το Ειδικό Νηπιαγωγείο, το Δημοτικό Σχολείο, το ΕΕΕΕΚ και το ΚΔΑΠ Σητείας.
Κατά τη διάρκεια των επισκέψεων, η ομάδα της Digea θα προσφέρει ηλεκτρονικά και χρηστικά είδη για την ενίσχυση των εκπαιδευτικών μονάδων και δομών, καθώς και ατομικά δώρα σε όλα τα παιδιά.