![Πως επικοινωνούμε με τα παιδιά μας για να γίνουν υπεύθυνοι ενήλικες; Γιατί παρουσιάζεται αύξηση στην παιδική και εφηβική παραβατικότητα;](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ.jpg?resize=640%2C637&ssl=1)
Η εφημερίδα Ιεράπετρα 21ος Αιών, στα πλαίσια των εκδηλώσεων Ανοικτοί Ορίζοντες 2023, σας προσκαλεί στην ομιλία με τίτλο: Πως επικοινωνούμε με τα παιδιά μας για να γίνουν υπεύθυνοι ενήλικες; Γιατί παρουσιάζεται αύξηση στην παιδική και εφηβική παραβατικότητα;
Εισηγητής:
Η Μαρία Ρουσοχατζάκη Λογοπαθολόγος M.S., C.C.C. Σύμβουλος Ψυχικής Υγείας και Επικοινωνίας
Θα ακολουθήσει συζήτηση
Αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη»
Τετάρτη 24 Μαΐου 2023 στις 8.00 μ.μ.
Είσοδος ελεύθερη