![Συνάντηση Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου με τον πρόεδρο Καστελλίου και τον π. πρόεδρο Φουρνής](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Συνάντηση-Αντιπεριφερειάρχη-Λασιθίου-με-τον-πρόεδρο-της-τοπικής-κοινότητας-Καστελλίου-και-τον-π.-πρόεδρο-Φουρνής.jpg?resize=640%2C246&ssl=1)
Με τον πρόεδρο της τοπικής κοινότητας Καστελλίου, Νίκο Οικονομάκη, τον πρώην πρόεδρο τοπικής κοινότητας Φουρνής, Μανώλη Μπουραντά, είχε συνάντηση ο Αντιπεριφερειάρχης Λασιθίου Γιάννης Ανδρουλάκης. Στη συνάντηση, στη ΠΕ Λασιθίου, παρουσία της εντεταλμένης περιφερειακής συμβούλου Μαρίας Χανιωτάκη-Μυλωνάκη
εξετάστηκαν τα έργα που υλοποιούνται στη περιοχή από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου ενώ συζητήθηκε και ο σχεδιασμός για νέες παρεμβάσεις. Η αντιπροσωπεία του Καστελλίου ευχαρίστησε τον Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου Γιάννη Ανδρουλάκη για την συνεργασία και την στήριξη.
από την αντιπεριφέρεια Λασιθίου