![το Δ.Σ. του ΟΑΚ στον Άγιο Νικόλαο, ζητήματα λειτουργίας του Φράγματος Αποσελέμη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/539128e1-7e16-43af-92e3-c82f95ab9db8.jpg?resize=640%2C359&ssl=1)
Την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023, μετά από πρόσκληση του Δημάρχου κ. Αντώνη Ζερβού, θα επισκεφθεί τον Άγιο Νικόλαο, το Δ.Σ του ΟΑΚ , προκειμένου να υπάρξει ενημέρωση αναφορικά με ζητήματα λειτουργίας του Φράγματος Αποσελέμη καθώς και για την εξέλιξη του έργου (25 εκ. ευρώ).
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του κινηματοθεάτρου REX στην 1:00 μ.μ , ενώ όπως έγινε γνωστό, έχει προσκληθεί και ο νεοεκλεγείς Δήμαρχος Αγίου Νικολάου κ. Μανόλης Μενεγάκης.