Την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023, μετά από πρόσκληση του Δημάρχου κ. Αντώνη Ζερβού, θα επισκεφθεί τον Άγιο Νικόλαο, το Δ.Σ του ΟΑΚ , προκειμένου να υπάρξει ενημέρωση αναφορικά με ζητήματα λειτουργίας του Φράγματος Αποσελέμη καθώς και για την εξέλιξη του έργου (25 εκ. ευρώ).
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του κινηματοθεάτρου REX στην 1:00 μ.μ , ενώ όπως έγινε γνωστό, έχει προσκληθεί και ο νεοεκλεγείς Δήμαρχος Αγίου Νικολάου κ. Μανόλης Μενεγάκης.