![Προκόπης Παυλόπουλος Προκόπης Παυλόπουλος](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Paulopolos02.jpg?resize=194%2C150)
Οι υπογράφοντες της επιστολής, ζητούν την παρέμβαση του κ. Παυλόπουλου, στο θέμα του προέδρου του Πολιτιστικού Συλλόγου Μιλάτου, Γιώργου Μανουσάκη, ο οποίος από τις 3 Νοεμβρίου βρίσκεται σε απεργία πείνας έξω από τα γραφεία της Περιφρειας και ήδη έχει διακομισθεί σε Νοσοκομείο του Ηρακλείου. Επίσης, ζητούν να αποσαφηνιστεί ποια τελικά θα είναι η λύση αυτού του προβλήματος και πότε θα δοθεί, ώστε να αποφευχθούν δυσάρεστα γεγονότα εις βάρος της υγείας του απεργού πείνας.