![εθελοντικές δράσεις καθαριότητας της πόλης του Αγίου Νικολάου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/96542008_335208660787119_279197475812671488_n.jpg?resize=640%2C480)
“Μετά τις επιτυχημένες εθελοντικές δράσεις καθαριότητας στις τοπικές κοινότητες του Δήμου, ήρθε και η σειρά της πόλης του Αγίου Νικολάου! Την Κυριακή 24/5/2020 και ώρα 8:00 πμ, ο Δήμος & η Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου σας προσκαλούν στη Μαρίνα, ώστε να πραγματοποιήσουμε εθελοντική περιβαλλοντική δράση καθαρισμού!
Βάλτε στο σακίδιο σας αντηλιακό & καπελάκι, πάρτε τις σκούπες, τα φαράσια και τα σκαλιδάκια σας και δηλώστε συμμετοχή μέχρι και την Τετάρτη 20/5/2020 στο email: ethelontesagn@gmail.com ή στο τηλέφωνο: 2841340107.