![Τ.Ε.Δ.Κ. Τ.Ε.Δ.Κ.](https://i0.wp.com/www.104fm.gr/images/stories/Potilitians/tedk-gs-(4).jpg?resize=200%2C150)
Η ανακοίνωση
Η συνεχιζόμενη αδιαλλαξία της κυβέρνησης οδηγεί στην καταστροφή των προϊόντων και στη χρεοκοπία των παραγωγών, τους φέρνει στα όρια της απόγνωσης και τους οδηγεί σε απρόβλετες περιπέτειες.
Ως Τ.Ε.Δ.Κ Νομού Λασιθίου συμπαραστεκόμαστε στο δίκαιο αίτημα των παραγωγών – αγροτών, στηρίζουμε τον αγώνα τους και ζητούμε από την κυβέρνηση να βρει άμεσα λύση και να αντιμετωπίσει τις ζημιές που έχουν ήδη υποστεί.
γράφει η Βίκυ Αγγελοπούλου