![συνάντηση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/OKM2.png?resize=600%2C348)
Την Τετάρτη 11/03/15 στις 6 μ.μ. στην καφετέρια DeJavu (Κιτροπλατεία Αγίου Νικολάου) θα πραγματοποιηθεί συνάντηση της Οικολογικής Κίνησης Μιραμβέλλου όπου θα συζητηθούν τα εξής θέματα:
- Η συνδιοργάνωση με την WWF μιας σειράς δράσεων-ξεναγήσεων για τους Υγρότοπους του Αγίου Νικολάου. Θα γίνει ενημέρωση από εκπρόσωπο της WWF.
- Τρόποι αντιμετώπισης της περιβαλλοντικής καταστροφής του αιγιαλού στη Μίλατο από ιδιώτες επιχειρηματίες. Θα γίνει ενημέρωση από εκπρόσωπο του Συλλόγου Μιλάτου.
Η συνάντηση είναι ανοιχτή σε όσους επιθυμούν απλά να ακούσουν ή να συνεισφέρουν με προτάσεις και ιδέες.