![Ορκωμοσία μόνιμου Ιατρού Μαιευτήρα στην Ιεράπετρα](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/4010014-1.jpg?resize=640%2C480)
Η Διοίκηση του Γενικού Νοσοκομείου – Κ.Υ. Ιεράπετρας σας γνωστοποιεί ότι την Δευτέρα 24-6-2019, ορκίστηκε και ανέλαβε καθήκοντα νέος ιατρός Επιμελητής Β΄ ειδικότητας Μαιευτικής – Γυναικολογίας. Η ορκωμοσία του Ιατρού έγινε από τον Αναπληρωτή Διοικητή κ. Αρακαδάκη Γεώργιο.
Η Μαιευτική – Γυναικολογική Κλινική αποκτά πλέον μόνιμο ειδικευμένο ιατρό ο οποίος σε συνεργασία με τον υπηρετούντα Επικουρικό ιατρό θα συμβάλει στην αναβάθμιση και ενίσχυση της κλινικής και την καλύτερη εξυπηρέτηση των πολιτών.
Η προσπάθεια για την άμεση και ποιοτική πρόσβαση στις υπηρεσίες υγείας του Νοσοκομείου μας συνεχίζεται απρόσκοπτα προς όφελος των πολιτών.
Ο Αναπληρωτής Διοικητής
Γεώργιος Αρακαδάκης