![Δημήτρης Κωνσταντάρας Δημήτρης Κωνσταντάρας](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Konstandaras02.jpg?resize=136%2C150)
Πολλά μέλη του κόμματος τόνισαν ξεκάθαρα ότι «δεν πάμε καλά», ότι ενοχλούνται πολύ από όσα αποκαλύπτονται και θα πρέπει κάτι να γίνει. Ο Βουλευτής απάντησε ότι έχουν δίκιο και τα προβλήματα εξετάζονται από την ηγεσία του κόμματος, αλλά εκτός από τη συγκυρία η Ν.Δ. έχει να αντιμετωπίσει και τα εχθρικά Μ.Μ.Ε..
Ο βουλευτής μαζί με μέλη του κόμματος επισκέφτηκε διάφορα σημεία και ιδρύματα του νομού. ¶κουσε διάφορα από στελέχη του κόμματος και υποσχέθηκε να μεταφέρει τα παράπονα τα κεντρικά του κόμματος.