![Συνάντηση Περιφερειάρχη με το νέο Διοικητή του Λιμενικού Σώματος στην Κρήτη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/limenikos.jpg?resize=640%2C480)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Περιφερειάρχη Κρήτης Σταύρο Αρναουτάκη πραγματοποίησε σήμερα, στα γραφεία της Περιφέρειας, ο νέος Διοικητής της Περιφερειακής Διοίκησης Κρήτης του Λιμενικού σώματος, Πλοίαρχο Σπυρίδωνα Πασσάκο.
Στη συνάντηση συζητήθηκαν θέματα που άπτονται του έργου του Λιμενικού σώματος στο οποίο -οπως ειπε ο κ Αρναουτάκης-, η Περιφέρεια θα ειναι αρωγός, ενώ ευχήθηκε στον κ. Πασσάκο καλή επιτυχία στα νέα του καθήκοντα.
Στο τέλος της συνάντησης εγινε ανταλλαγή εθιμοτυπικών δώρων.