![από τη Γενική Συνέλευση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/IMG_20150902_194420.jpg?resize=640%2C481)
Νέο διοικητικό συμβούλιο προέκυψε μετά τη Γενική Συνέλευση που έγινε το βράδυ της Τετάρτης (2/9) στο εκκλησιαστικό κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Πέτρας και Χερρονήσου στη Νεάπολη.
Αποτελείται από τους: Δαμιανάκης Γιάννης, Σαρρής Εμμ., Νικολαράκης Κων., Φαρσάρη Χρύσα, Γιαλελάκης Αντώνιος,, Χουρδάκης Γεώργιος τ Ν., Μαυρικάκης Αλέξανδρος,
αναπληρωματικοί: Μεθυμάκης Δημ., Καστελλιανάκης Κων.,Πολυχρονάκη Γεωργία, Χουρδάκης Γ. τ Εμμ.
![ενδιαφέρον από τη πλευρά του δήμου Αγίου Νικολάου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/IMG_20150902_194438.jpg?resize=640%2C481)
από τη συζήτηση που έγινε σχετικά με το οικόπεδο που ο σύλλογος έχει δωρίσει στο Διαλυνάκειο Νοσοκομείο Νεάπολης για την ανέγερση του Κέντρου Αποθεραπείας, η προθεσμία του οποίου έληγε 11 Σεπτεμβρίου 2015, αποφασίστηκε να δοθεί παράταση πέντε χρόνων, για να προχωρήσει η μελέτη και στη συνέχεια η δημιουργία του κέντρου, άλλως το οικόπεδο επιστρέφει στη κυριότητα του συλλόγου.
![ενδιαφέρον από πολίτες της Νεάπολης](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/IMG_20150902_194448.jpg?resize=640%2C481)