Παρατάθηκε ο χρόνος κατάθεσης των αιτήσεων τροποποίησης ή νέας εγγραφής των ελαιοκαλλιεργητώνπαραγωγών στο σύστημαΓεωγραφικν πληροφοριών στον Ελαιοκομικό Τομέα μέχρι και το τέλος του τρέχοντος μήνα, σύμφωνα με ανακοίνωση της Διεύθυνσης Αγροτικής Ανάπτυξης Λασιθίου.
Οι ελαιοκαλλιεργητές, για την καλύτερη εξυπηρέτηση τους, θα μπορούν να υποβάλλουν τις αιτήσεις τους κάθε Δευτέρα και Τρίτη στη Διεύθυνση Αγροτικής Ανάπτυξης Λασιθίου.