Σύγχρονος Δήμος απολογισμός ευχαριστίες
Την τελευταία του συνέντευξη ως διοικών συνδυασμός τον Δήμο Αγίου Νικολάου από το 01/01/2007 έως 31/08/2014, παραχώρησε ο συνδυασμός Σύγχρονος Δήμος υπό τον απερχόμενο δήμαρχο Δημήτρη Κουνενάκη. Παρόντα, αρκετά στελέχη του συνδυασμού, απόντα επίσης κάποια άλλα που διαχώρισαν τη θέση τους στη πορεία. Ο Δήμαρχος Δημήτρης Κουνενάκης, θεωρεί επιτυχημένη τη θητεία του συνδυασμού τα 7,5 … Συνεχίστε να διαβάζετε το Σύγχρονος Δήμος απολογισμός ευχαριστίες.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί