Μας ειδοποίησαν ακροατές και αναγνώστες: Πηγαίνετε να δείτε τι έγινε στη λίμνη, στο κιόσκι. Πήγαμε και είδαμε ότι η βουκαμβίλλια έλειπε. Είχε κοπεί από τη ρίζα. Ένα από τα πολλά, πολύ φωτογραφημένα σημεία της λίμνης, είχε μείνει μόνο με τα ξύλα της πέργκολας. Φυσικό επακόλουθο, αρχίσαμε τις ερωτήσεις: Η υπηρεσία πρασίνου του δήμου Αγίου Νικολάου … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τι έγινε η βουκαμβίλλια;.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί