Όταν ο Πλακιωτάκης τα βρήκε με τον Πατεράκη
Ενδιαφέροντα πράγματα διημείφθησαν τις τελευταίες μέρες στη Σητεία. Όπως είχε ήδη αναγγελθεί, το πρωί της Κυριακής, (25/11) ο Γιώργος Ζερβάκης θα ανακοίνωνε την υποψηφιότητα του για τη δημαρχία Σητείας. Αντ’ αυτού ανέγνωσε μια δήλωση δια της οποίας αποσύρει την υποψηφιότητα του διότι: δυστυχώς αποδείχτηκε εκ των πραγμάτων ότι η απόφαση μου αυτή δεν είναι αρεστή … Συνεχίστε να διαβάζετε το Όταν ο Πλακιωτάκης τα βρήκε με τον Πατεράκη.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί