![Από τον Αγιασμό Από τον Αγιασμό](https://i0.wp.com/www.104fm.gr/images/stories/Places/AMEAb-(21).jpg?resize=200%2C150)
Μόνο ο πρόεδρος του συλλόγου ΑΜΕΑ Ιεράπετρας, κ. Γιώργος Σουργιαδάκης και η διοικητής του Θ.Χ.Π.Λ. Μαίρη Μπαλή βρέθηκαν εκεί σε μια περιοχή με αρκετά ειδικά άτομα, ορισμένα από τα οποία φιλοξενούνται στο Θεραπευτήριο. Αλλά ελάχιστοι ήταν και οι πολίτες.
Ο πρόεδρος του Συλλόγου ΑΜΕΑ, ευχήθηκε αυτή η εκδήλωση να ευαισθητοποιήσει ακόμα περισσότερο τη κοινή γνώμη και η Ιεράπετρα να ανταποκριθεί στο κάλεσμα, να επισκεφτεί και να πάρει τα μηνύματα από την εκδήλωση.
Η πρόεδρος ανφέρθηκε στις φετινές εκδηλώσεις στα πλαίσια της 3ης Δεκεμβρίου, ημέρας ατόμων με ειδικές ανάγκες.
![Μπαλή, Σουργιαδάκης Μπαλή, Σουργιαδάκης](https://i0.wp.com/www.104fm.gr/images/stories/Places/AMEAb-(8).jpg?resize=200%2C150)
Η έκθεση βρίσκεται στην πλατεία Πλαστήρα στην Ιεράπετρα και θα μείνει ανοικτή για λίγες μέρες.