![Βαγγελιώ Σχοιναράκη Βαγγελιώ Σχοιναράκη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/shinaraki.jpg?resize=162%2C183)
Αποτέλεσμα όλης αυτής της πρακτικής, η υπολειτουργία των περισσότερων υπηρεσιών του ΥΠ.ΠΟ., και η καλλιέργεια κλίματος αναξιοκρατίας και κομματισμού, με τις πρόσφατες πρακτικές της ΔΑΚΕ. Και η βουλευτής, επερωτά, την κυβέρνηση για τα ποικίλα προβλήματα που έχουν δημιουργηθεί από την έλλειψη προσωπικού στο ΥΠ.ΠΟ. και την αθέτηση των προεκλογικών της εξαγγελιών σχετικά με τη μονιμοποίηση των συμβασιούχων του ΥΠ.ΠΟ.