![Δήμαρχος - Πρόεδρος Δ.Σ. Δήμαρχος - Πρόεδρος Δ.Σ.](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/danellis_3.jpg?resize=224%2C168)
Όσοι βρέθηκαν στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου του Δήμου, ενημερώθηκαν για όλα όσα έχει πράξει μέχρι στιγμής η Δηοτική αρχή, αλλά και για τα έργα και δράσεις που βρίσκονται σε εξέλιξη.
Ο Δήμαρχος παρουσίασε οικονομικά μεγέθη, του 2003 σε σύγκριση με το 2002, έγινε λεπτομερής αναφορά τόσο στα έργα όσο και στις άυλες δράσεις, που υλοποιούνται, ενώ επαναβεβαιώθηκε η πίστη στο όραμα της Δημοτικής Αρχής.
![Ακροατήριο Ακροατήριο](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/danellis_4.jpg?resize=224%2C168)