![Από την απονομή Από την απονομή](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/kipello_mahi_kritis.jpg?resize=200%2C149)
23ο Κύπελλο Μάχης Κρήτης
Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθη το 23ο Κύπελλο Μάχης της Κρήτης στις 26 και 27 Μαΐου στον Αγιο Νικόλαο. Διοργανωτής φέτος η ΕΠΣ Λασιθίου και συνδιοργανωτής ο Οργανισμός Νεολαίας και ʼθλησης Δήμου Αγίου Νικολάου.
Το κύπελλο κατέκτησε η ομάδα της ΕΠΣ Ηρακλείου, τη δεύτερη θέση η ομάδα της ΕΠΣ Λασιθίου, την τρίτη θέση η ΕΠΣ Ρεθύμνου και την τέταρτη θέση η ΕΠΣ Χανίων.
Με αφορμή του τριημέρου και του κυπέλλου Μάχης της Κρήτης πολύς κόσμος επισκέφθηκε την όμορφη πόλη του Αγίου Νικολάου.