![από αριστερά, Βάρδας, Κουνενάκης Δημήτρης, Σόφη Γιαννικάκη, Κουνενάκης Κωστής daean_change](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/daean_change.jpg?resize=200%2C134)
Και τούτο διότι, τα πρόσωπα που απαρτίζουν το νέο διοικητικό συμβούλιο, έχουν να επιδείξουν “μεγάλο έργο” όλα αυτά τα χρόνια, οπότε δεν τρέφουμε αυταπάτες για το μέλλον της Μαρίνας, η οποία θα μπορούσε, εάν λειτουργούσε πραγματικά ως Μαρίνα, να έχει δημιουργήσει τέτοιες συνθήκες στη πόλη, με τις οποίες η τρέχουσα οικονομική κρίση θα ήταν μακρινή είδηση !
Υ.Γ.
Όσον αφορά στη περιβόητη υπόθεση του σκανδάλου της Μαρίνας, του οποίου η διερεύνηση έχει πλέον ξεπεράσει τη τετραετία, οι πληροφορίες μας λένε ότι έχουν ήδη αποσταλεί από το εφετείο Κρήτης, τα κλητήρια θεσπίσματα, προς διάφορους εμπλεκόμενους. {jcomments on}