Μετά η πιτσιρικαρία της Α’ τάξης απέδωσε τμήματα του παραμυθιού “ο Δεκατρής και η βασιλοπούλα”. Συνέχεια δόθηκε με το τραγούδι “Καλοκαιρινές διακοπές”, από τη Γ’ και Δ’ τάξη. Η βραδιά ολοκληρώθηκε με τις Νεφέλες του Αριστοφάνη από τη ΣΤ’ τάξη. Για το τέλος όσοι βρέθηκαν εκεί απόλαυσαν μεζέδες που προετοίμασαν οι μητέρες των μαθητών. Αξίζουν συγχαρητήρια στις δασκάλες των παιδιών, που τα δίδαξαν όλη τη χρονιά, αλλά και έπαιξαν μαζί τους στην εκδήλωση: Πάτρα Φαρσάρη, Γεωργία Παγκάλου, Κατερίνα Καραναστάση, Μαρία Αντωνιάδη, Χρυσούλα Μοιράκη, Άννα Εγρέ, Ευαγγελία Μαυρομάτη, Ιωάννα Βάρδα και Βασίλης Tρανάκας.
Δείτε φωτογραφίες από την εκδήλωση:
{gallery}Kritsa_school_2011{/gallery}