Για τον Αντώνη και ότι του συνέβη, λάβαμε μια σειρά μηνύματα, λύπης, συμπαράστασης, αποτροπιασμού ίσως. Όμως εάν οι δομές, και η κοινωνία, δεν έκλειναν μάτια και αυτιά εδώ και χρόνια, ίσως ήταν ακόμα ανάμεσα μας. Η κηδεία του Αντώνη θα γίνει, δαπάνη του δήμου Αγίου Νικολάου, τη Παρασκευή 12 Σεπτεμβρίου στις 12:00 στο ναό της … Συνεχίστε να διαβάζετε το Για τον Αντώνη ……...
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί