Julien Grivel, επίτιμος δημότης Αγίου Νικολάου
Επίτιμος δημότης Αγίου Νικολάου, είναι από το Σάββατο (14/10) ο Julien Grivel ο οδοντίατρος των Χανσενικών με τη σύζυγο του, μετά από τελετή που έγινε στο κοινοτικό κατάστημα της Ελούντας. Ο ίδιος, νέος τότε οδοντίατρος, πέρασε για πρώτη φορά τη πόρτα του νοσοκομείου λοιμωδών στην Αγία Βαρβάρα του Αιγάλεω, για να περιθάλψει τα δόντια των ανθρώπων … Συνεχίστε να διαβάζετε το Julien Grivel, επίτιμος δημότης Αγίου Νικολάου.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί