Ψηφίσματα για το Παλλασιθιώτικο συλλαλητήριο για την υγεία
ΨΗΦΙΣΜΑ ΕΛΜΕ Το Δ.Σ. της Ένωσης Λειτουργών Μέσης Εκπαίδευσης (ΕΛΜΕ) Λασιθίου ομόφωνα αποφάσισε την στήριξη της δράσης διαμαρτυρίας, το Παλλασιθιώτικο Συλλαλητήριο της 28ης Μαρτίου 2024 στο Σεληνάρι για την υπεράσπιση της Δημόσιας και Δωρεάν Υγείας, την βιωσιμότητα των Νοσοκομείων του Νομού και την Δημόσια και Δωρεάν Υγεία. Ο κοινός Παλλασιθιώτικος αγώνας περιέχει τις διεκδικήσεις: • … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ψηφίσματα για το Παλλασιθιώτικο συλλαλητήριο για την υγεία.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί