Μαζί στην αίθουσα του πρώην νομαρχιακού Συμβουλίου, διευθυντές υπηρεσιών της Περιφέρειας, αλλά και εκπρόσωπος του Δήμου Αγίου Νικολάου, αφού σ΄αυτόν έχουν περάσει αρκετές υπηρεσίες που στεγάζονται στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας, όπως η πολεοδομία. Ο απολογισμός κράτησε ώρες, μαζί με τους διευθυντές να αναλύουν το δικό τους κομμάτι. Θα μπορούσε να ήταν ένα σύντομος απολογισμός, πολιτικός, αφού έτσι κι αλλιώς μας είχαν δοθεί οι αριθμοί, όπως μπορείτε να δείτε: