![.... Άη Βασίλης έρχεται ... με σκάφος του λιμενικού σώματος](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/limenikoi_ekdilossi.jpg?resize=640%2C407)
Η Ένωση Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Ανατολικής Κρήτης ευχαριστεί όλους τους συναδέλφους για τη συμμετοχή τους στην καθιερωμένη ετήσια χριστουγεννιάτικη εκδήλωση
που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 23-12-2014 στο χώρο του Café Marina για τα παιδιά των μελών μας που υπηρετούν στο Ηράκλειο αντίστοιχη εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την 24-12-2014 στον Άγιο Νικόλαο.
Το Δ.Σ. της Ένωσης Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Ανατολικής Κρήτης σας εύχεται Υγιές και ευτυχισμένο το νέο έτος.
Για το ΔΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ