![Λουκαράκης ανάμεσα σε καλλονές Λουκαράκης ανάμεσα σε καλλονές](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/loukarakis01.jpg?resize=200%2C154)
Τις κοπέλες που συμμετέχουν στον 28ο Παγκρήτιο διαγωνισμό ομορφιάς, εν όψει και της προκριματικής φάσης η οποία γίνεται το βράδυ της Παρασκευής (17/2) στον Αγιο Νικόλαο, δέχτηκε εθιμοτυπικά ο Δήμαρχος Αγίου Νικολάου, Γιάννης Λουκαράκης στο γραφείο του.
Ο Δήμαρχος μίλησε με τις καλλονές, φωτογραφήθηκε μαζί τους και τους ευχήθηκε καλή επιτυχία.
![Αναμνηστική φωτογραφία Αναμνηστική φωτογραφία](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/loukarakis02.jpg?resize=200%2C150)
Στη συνέχεια οι διαγωνιζόμενες με τους συνοδούς τους περιηγήθηκαν τον Αγιο Νικόλαο και φτογραφήθηκαν σε διάφορα σημεία της πόλης, αλλά και των περιχώρων.
* Βαριά η Δημαρχική (καλογερική;) αλλά έχει τα τυχερά της !
Γιώργος Τουτουδάκης