![Πουλιά Πουλιά](https://104fm.gr/cms/wp-content/uploads/birds _1.jpg)
Στην εκδήλωση έχει προσκληθεί να δώσει το παρόν όλη η πολιτειακή και θρησκευτική εξουσία του τόπου.
«Ανοϊκά Σύνδρομα»
Επίσης, ο Ιατρικός Σύλλογος Λασιθίου, διοργανώνει αύριο ημερίδα με θέμα: «Ανοϊκά Σύνδρομα», στα πλαίσια των δραστηριοτήτων του για την ενημέρωση του κοινού για θέματα υγείας.
Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Εμπορικού Επιμεητηρίου, στις 7 το απόγευμα.
Ομιλητές θα είναι ο Κώστας Πιταροκοίλης, Ιατρός Γενικής και Οικογενειακής Ιατρικής, και ο Κωστής Νικολαράκης, Νευρολόγος-Ψυχίατρος, πρόεδρος του Ιατρικού Συλλόγου.